styl

Trendy na nadchodzącą jesień

W tym wpisie chciałabym zaprezentować 5 topowych trendów nadchodzącej jesieni. Wszystkie dziewczęta bez wyjątku będą nosiły w tym sezonie ciekawe ubrania. Jakie? Sprawdź niżej…

Małymi krokami zbliża się już jesień. Zdecydowanie możemy zauważyć to za oknami. Pomimo tego, iż wiele z nas nie cierpi tego okresu warto wiedzieć „co w modzie piszczy”. Sama nie mogę się doczekać nowości, które będą królowały w mojej szafie.

Przekonajmy się jakie trendy musisz mieć!

Krata jako elegancka wariacja tej jesieni. Każda z nas śmiało powie, że jest to powrót do klasyki. Nasze mamy na starych zdjęciach miały tego typu stylizacje. Co więcej prawdopodobnie również obuwie będzie rozchwytywanym trendem, który pokochają kobiety.

Jesienne kwiaty

Przemycanie letniego akcentu w jesienne dni to też praktycznie dzisiaj obowiązek. Nie powinnaś być zdziwiona faktem, iż wiele spódnic tudzież sukienek będzie sprzedawana w takiej kolorystyce. W połączeniu z obcisłym sweterkiem czy też luźnym kardiganem stworzysz nieziemską stylizację.

Srebrny połysk wszędzie na topie

Lustrzane odbicia oraz srebrny połysk to jedno i to samo. Rzeczy wyprodukowane w tymże kolorze cieszyły się popularnościa nawet latem. Pamiętaj, że nie tylko torebki, ale też inne dodatki będą przydatną opcją do stworzenia jesiennej kreacji marzeń.

Uwolnij z siebie zwierzę

Wszelkiego rodzaju zdobienia takie jak panterka powrócą w wielkim stylu. W tym sezonie na bank to must have! To czy to będą tylko dodatki czy całe stylizacje zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.

Jesienny kolor Magenta

Na 99 % magenta to będzie hit tego sezonu. Można go łączyć i tworzyć nieziemskie stylizacje.

A co Ty uważasz na ten temat?

You may also like...