moda ogółem

Trendy modowe jesienno-zimowe

Koniec lata nieustannie się zbliża, w związku z tym potrzebujemy czuć się wygodnie oraz ciepło, gdyż nadchodzi jesień, a za nią zima. Według wybiegów oraz pokazów mody dominować będzie krata oraz wzory w grochy.

Trendy modowe w jesień i zimę w 2017-2018 roku.

Jak już pierwsze pokazy zaprezentowały, że furorę zrobiły futra. Większość z nich po porostu inspirowane jest stylem vintage. Dodatkowo warto bawić się kolorami. Nie zapominajmy, iż klasyka nigdy nie wychodzi z mody. Dlatego za który obóz wybieracie?

Co będzie trendy?

Śmiało już dziś możemy poszukiwać wszelkich płaszczy, kamizelek, które podbite są kożuchem. Cieszę się bo je uwielbiam i jak dla mnie powracają one ze zdwojoną siła. Dodatkowo raduje się ponieważ odzież tego typu jest bogata w wielkość kształtów, kolorów, długości, a także tekstur. Czyż nie uważacie, że płaszcze, które są podbite kożuchem są świetne?

Rozważałaś kiedykolwiek puchówki?

Projektanci tak rozpromowali puchówki, że zadomowiły się one w świecie mody na tyle mocno, iż mało kto z nich rezygnuje. Dla większości z nas nie ma znaczenia czy jest to sezon wiosenny czy jesienny. Powstały ich nawet sportowe modele. Także sroga zima nam nie będzie straszna.

Trendy modowe dla kobiet pracujących?

Wiadomo, jak mawia przysłowie ” kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boi”. Garnitury to atrybut mody męskiej jednakże warto pokazać, że kobiety nie boją się odważnych konstrukcji.

Czy coś jeszcze?

Pamiętacie film Matrix? Otóż ostatnimi czasy to właśnie modę z tego filmu można zauważyć na światowych wybiegach. Także jeżeli jesteś na tyle odważną osobą to śmiało mroczna a zarazem połyskująca czerń skóry będzie modna tejże jesieni.

You may also like...