moda

Swetry – jakie wybrać na sezon 2018?

Końcówka zimy daje się wszystkim we znaki. Sprawdź kilka propozycji idealnych na nadchodzący sezon wiosenny 2018. Ubiegłoroczne modele ciągle są na czasie, jednak warto mieć na uwadze jakie swetry będą królowały wczesnej wiosny roku 2018. Sprawdziliśmy parę propozycji dostępnych w zoio. Może akurat, któreś spodobają się również Tobie.

Jakie swetry są popularne?

W tym sezonie dosyć popularne będą swetry posiadające golf. Jednakże nie musimy się ograniczać. Dziś projektanci przygotowują ofertę, która zainteresuje nawet najbardziej zagorzałe zwolenniczki kardiganów.

Na początku warto postawić na klasykę gatunku – czyli wszystkim dobrze znany golf. Najbardziej prestiżowe marki już dziś sięgają po tę klasykę i jak widać, nie zamierza ona odchodzić do lamusa. Nie zapominajmy, iż każdy projektant-artysta ma swój styl. Wszyscy jednak stawiają na modele przylegające do szyi użytkownika. Co więcej, wiele różnic zauważymy również w kolorystyce odzieży. Poza typowo jesienno-wiosennymi tonacjami możemy zobaczyć jasne, a nawet jaskrawe kolory.  Więc jak sama widzisz wybór swetra to nie jest taka prosta sprawa.

Swetry posiadają warkocze?

Ponadczasowe klasyczne modele spychane są przez swetry posiadające warkocze. Starsze szafiarki pamiętają, że kiedyś królował warkoczowy splot. Swetry te również były bardzo popularne w ubiegłym sezonie, ponieważ zauważaliśmy je na wybiegach wielu znanych europejskich projektantów. Wszelkie nowoczesne swetry tego typu mają przeróżnie wykonane dekolty.

Jakie kolory swetrów będą idealne?

Kolorystyka jest istotna. Pośród wielu opcji, które są stonowanymi kolorami, każda kobieta odnajdzie coś dla siebie. Najpopularniejsze kolory swetrów damskich, które będą królować w nadchodzącym sezonie to:

  • błękit,
  • brąz,
  • beż,
  • czerwień.

Nie ważne co wybierzesz! Ważne w czym będziesz czuła się dobrze 🙂

You may also like...