moda ogółem

Odzież, która mówi o Tobie wszystko!

Wiele ludzie twierdzi, iż twierdzenie „nie oceniaj książki po okładce” jest jak najbardziej trafne. Jednakże w świecie mody nie jest już tak kolorowo. Niedawno zaczął się 2018 a my już wstępnie wiemy co będzie modne w 2019 roku. Póki co chcielibyśmy przedstawić to co się dzieje z wiosną tego roku.

Motywem przewodnim odzieży będą kolory

Potrzeby konsumentów są dosyć zróżnicowane. W związku z tym projektanci wychodzą im na przeciw i wszelkie domy mody promują swoją odzież w przeróżnych gamach odcieni i paletach barw.  Według raportu Fashion Color Trend do najpopularniejszych będzie 12 barw. Specjaliści opracowali w swoich kolorach dążenie do kolorystycznej ekspresji. Co to oznacza? Oznacza to, ze głównie królują tu odważne energetyczne odcienie. W końcu okres wiosenny jest pewnie powiązany z optymizmem oraz witalnością. Dlatego też sezon wiosna lato ma być pełny witalności. oraz dosyć dużej rozbieżności kolorystycznej.

Jakie kolory będą dominować latem?

Lato to okres, gdzie śmiało możemy miksować kolorystycznie. Odważny żółty to coś na co powinnaś postawić. Dosyć mocno akcentuje on nadejscie wiosny oraz charakteryzuje radość, a także wigor.

Czerwony – wręcz kojarzący się z burzą oraz impulsywnością. Sama kolorystyka w tym stylu potrafi dać impuls oraz wyemitować ciepło. Kolor ten jest zawsze odważny.

Niebieski – pełne harmonii odcieni.

Brąz czyli trendy kolor na wiosnę, jednakże nie zapominaj o lawendzie. Zawsze warto wyglądać romantycznie oraz urzekać łagodnością oraz spokojem.

Warto zawsze będzie poeksperymentować. Jakby nie patrzeć zawsze na plus 🙂

You may also like...