Bez kategorii jeansy kurtka moda spodnie styl

Moja podstawa – czas na spodnie!

Nie od dziś wiadomo jak ważne są spodnie i w jakich stylizacjach można je zastosować. Bardziej na luzie czy jednak jednak oficjalnie?

Fajnie jest stworzyć w miarę sensowną stylizację, zaczęłam od poszukiwania czegoś co będzie tą odpowiednia strukturą i  idealnym dopasowaniem do koszul, koszulek bluz i wielu wielu innym. I w końcu na sosimply.pl/odziez-damska/spodnie udało mi się znaleźć to. Tą idealną odpowiedź na to by wyglądać dobrze i dawać sobie idealną szanse na ten idealny look i idealna możliwość by zaprezentować się idealnie. Kocham dobry wygląd i możliwie najlepsze wykorzystanie każdego elementu w stylizacji. Dlatego moda to wszystko od stóp do głów.

Moja wielka gracka szafa.

Nie łatwo skonstruować bardzo przyjemną kreację i na tyle dopasowaną by wszystko zgrywało się w idealną spójną całość. Fajnie jest dopasować wszystko ze sobą i związać i mieć w pogotowiu jedną albo dwie kreacje skonstruowane w sposób lekko na luzie i na elegancko. Tym zapewnimy sobie zawsze wyjście z sytuacji. Dla mnie istotą rzeczy są też buty bo one też rozdzielają nas pomiędzy elegancko-a jednak na luzie. Moim zdaniem warto się przygotować na każdą opcje i każdy wyskok który niespodziewanie może się wydarzyć. Ja jestem zwolenniczką organizacji dlatego nie zaskoczy mnie nic.

Twórcza Ty.

Moda to wszystko co Cię otacza i co zakładasz. Nawet nie wiesz jak bardzo ma ona wpływ na wszystko i na to jak ktoś Cię postrzega i ocenia. Musisz wyjść krok do przodu i zawsze być nastawiona na najgorsze. Nie chce być narażona na możliwość wpadki i smutku jaki może to spowodować. Najgorsze co można uzyskać to wtopa. Fajnie mieć najlepszą możliwą kreacje i rozwiązanie sytuacji tak aby rozbić wszystko na drobne kawałeczki. Zadowolenie rodzi się tam gdzie rodzi się sukces.

 

You may also like...