Bez kategorii

Mój własny styl uliczny

Często dbam by moje stylizacje były komfortowe dla mnie.

Mam na sobie biały top, staroświecką zamszową kurtkę, starą parę czarnych levisów i mułów Gucci. Myślę, że to spojrzenie jest dobrym odzwierciedleniem mojego stylu – gdzieś pomiędzy eleganckim i zrelaksowanym. Bardzo lubię też mieszać styl vintage z nowszymi utworami.

Moje must-have to elementy, które nigdy nie wychodzą z mody: moje torebki Chanel i Céline, moje białe koszulki, mój vintage Levis, moje białe bluzki, moje klasyczne garnitury, mój Converse, mój vintage płaszcz przeciwdeszczowy Burberry. Ostatnio kupuję coraz więcej klasycznych, jakościowych ubrań. Jeśli chodzi o buty, jestem wielkim fanem Gianvito Rossiego.

Wracając do tego, o czym mówiłam wcześniej, myślę, że trendy mody przychodzą i odchodzą, ale piękne, klasyczne dzieła są ponadczasowe. W dzisiejszych czasach wolę kupować mniej odzieży, ale mieć pewność że kupił  jej doskonałą jakość, więc nie będę zbytnio męczyć tych ubrań.

Przypuszczam, że mój wygląd jest bardzo paryski, ale wydaje mi się, że nie zdajemy sobie sprawy, że mieszkam w Warszawie. Jestem otaczona przez wiele eleganckich kobiet i myślę, że to one mnie inspirują.

You may also like...