Bez kategorii

Hej, cuda jednak chodzą po świecie.

Najlepsze stylizacje, bycie perfekcyjnym czy to wasza obsesja? Moim zdaniem każdy ma w sobie małego egoistę.
Wiadomo że każdy chce być najlepszy i najpiękniejszy.

Wizytówka to my sami, jeśli pokazujemy obok kulturę lekkie podejście lub ludzka twarz na pewno wyjdzie na dobre. Jeśli jesteśmy nastawieni tylko na osiągnięcie celów. Co w przyszłości odbije się na nas za to że będziemy maszyną. Ludzkość zawsze jest wskazana, szczególnie że coraz jej mniej. I dlatego to Ty musisz nie tylko poprzez łamanie standardów ale bycie ludzkim do końca pokażesz że Jesteś empatyczna. Niestety zdarza się że ludzie zapominają o tym pomijając człowieka, stają się nieczuli. A to przecież nie na tym polega by poświęcić wszystko by zyskać niewiele – tracisz zbyt wiele.

Nie raz się słyszy o braku dobrego smaku.

Jeśli szanujesz drugiego człowieka to nawet do lekarza pójdziesz elegancki. Jest to to kwestia poszanowania a także lepszego odbioru samego siebie. Ja jestem nastawiona pozytywnie do każdego kto do mnie przychodzi. Pomagam mu jak mogę – a porady nierzadko bywają inne niż modowe. Pierwsze co trzeba stawiać na piedestale to kontakt z drugim człowiekiem. Inaczej utrata możliwości jakie się tworzą z możliwego kontaktu jest zbyt kosztowna. Jeśli chodzi o samą modę, nigdy nie rezygnuje z wyglądu. Lubię dobrze się prezentować jednak nie unoszę głowy i nie wywyższam się. Jest to zbyt złe i niewłaściwe zachowanie. Nie można sobie pozwolić na zbyt dużą stratę przecież to za dużo kosztuje.

 

Koniec, podsumowanie.

Na co wpływa moda? Na relacje, te mają znaczenie i dają lepszą opinie. Nigdy nie daje sobie pozwolić na bycie nie uprzejmym oraz stracić tak wiele. Ja ubrania wykorzystuje od zawsze do celów budowania wizerunku. Tworzę na tym wielkie możliwości i rozwiązania jakie tylko mogę. Używanie kosmetyków to tylko upiększanie mojej kobiecości i elegancji. Nie tracę nigdy pewności siebie bo chce być piękna.

You may also like...